Locaties

    Galerie Atelier Herenplaats
  • Schietbaanstraat 1
  • 3014 ZT
  • Rotterdam
  • tel: 010 214 11 08
  • email: atelier@herenplaats.nl

locatie google maps

    rotterdamscentrumvoortheater
    & Cultuurhuis Delfshaven
  • Mathenesserdijk 293
  • 3026 GB
  • Rotterdam
  • 010 477 38 91
  • email: info@rcth.nl

locatie google maps

locatie google maps

Contactpersonen

Bram Legerstee

  • coördinator Cultuurhuis Delfshaven
  • Contactpersoon voor het rotterdamscentrumvoortheater
  • bram@rcth.nl

Dominique Mol

  • opleidingen, website/marketing, administratie
  • Contactpersoon voor rotterdamscentrumvoortheater
  • dominique@rcth.nl

Frits Gronert

Hans Breebaart

  • huishouding en horeca
  • Contactpersoon voor het rotterdamscentrumvoortheater
  • info@rcth.nl

Paul Röttger

  • Algemeen directeur van het rcth & artistiek leider van de samenwerking
  • Contactpersoon voor rotterdamscentrumvoortheater & Theater Maatwerk
  • paul@rcth.nl

Philine Orvan

Richard Bennaars

Rick Bouwens

Robert Schell

  • projectleider
  • Contactpersoon voor het rotterdamscentrumvoortheater
  • robert@rcth.nl

Sylvia Weening

  • hoofddocent opleidingen
  • Contactpersoon voor het rotterdamscentrumvoortheater
  • sylvia@rcth.nl

Wilbert Slagboom

  • directiemedewerker
  • Contactpersoon voor het rotterdamscentrumvoortheater
  • wilbert@rcth.nl

Wilma van Wijngaarden

Heb je een zorgindicatie?

Mensen met een beperking en een passie voor theater kunnen zich aanmelden bij Theater Maatwerk en het rotterdamscentrumvoortheater. Zij krijgen binnen een dagbesteding lessen en spelen mee in onze producties. Als iemand een 'beschikking' heeft kan hij/zij zich aanmelden. Toelating gebeurt vervolgens op basis van een auditie en een mogelijke stageperiode.

 

Voor meer informatie: philine.orvan@pameijer.nl .

Volg ons voor de laatste ontwikkelingen!